Dietetyka

Dietetyka w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej TMC (odżywianie zrównoważone) to nie dieta, lecz styl życia. To koncepcja postrzegania człowieka, jako nierozerwalnej całości, człowieka współistniejącego z naturą i przestrzegającego praw natury. Wizyta w gabinecie medycyny naturalnej Herba Medicus obejmuje analizę stanu zdrowia na podstawie funkcjonowania wszystkich narządów, analizę stylu życia, odżywiania i ewentualnych barier emocjonalnych.

Podstawą zdrowego zrównoważonego odżywiania jest różnorodność produktów, których właściwości odżywcze wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają.W dużym uproszczeniu, możemy stwierdzić, iż celem dietetyki pięciu przemian jest wyważone i kompletne odżywianie organizmu – a żeby to osiągnąć każdy posiłek powinien zawierać w sobie odpowiednio zbilansowane wszystkie pięć smaków.

Przychodząc po poradę do naszego gabinetu medycyny naturalnej otrzymacie Państwo fachową wiedzę opartą na doświadczeniu i wiedzy nabytej podczas wielu lat pracy. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług dietetycznych, z nami zrzucicie Państwo wagę i nabierzecie sił witalnych, energii do życia a co najważniejsze nabierzecie Państwo pewności siebie.