Irydologia

Irydolog Łódź dostępny jest w gabinecie medycyny naturalnej Herba Medicus. Oferujemy Państwu szereg profesjonalnych usług z zakresu medycyny naturalnej, w tym badanie irydologiczne. Irydodiagnoza (diagnostyka irydologiczna) to bezbolesna diagnoza stanu zdrowia i wykrycie chorób na podstawie zmian występujących w tęczówce oka.

Irydologia, czyli badanie z oka, to uznana przez środowisko medyczne metoda oceny kondycji organizmu oraz metoda identyfikacji wrodzonych i nabytych predyspozycji do chorób poszczególnych narządów, jak również przebytych i aktualnie trwających jednostek chorobowych. Choć bywa lekceważona to opinie o irydologii wystawione przez zadowolonych pacjentów potwierdzają skuteczność tej metody. Irydologia jest niezwykle pomocna w każdej terapii holistycznej traktującej człowieka, jako całość.

Irydolog Łódź - Badanie Irydologiczne w Łodzi
Badanie Irydologiczne w Łodzi

Badanie irydologiczne pozwala określić stan poszczególnych narządów oraz odkryć logikę choroby. Skutkiem badania irydologicznego jest wskazanie jakie badania konwencjonalne powinny być przeprowadzone oraz jakie suplementy diety powinny być włączone do codziennego odżywiania się. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby szukające odpowiedzi na hasło „irydolog Łódź” oraz szukające profesjonalnych usług medycznych, gdyż do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie oferując specjalistyczne, holistyczne badanie stanu organizmu i swoistą interpretację przeprowadzonych testów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyczytaniem chorób z oka to zachęcamy Ciebie do kontaktu z naszym gabinetem medycyny naturalnej.