O mnie

Jestem Absolwentką Poznańskiej Akademii Medycznej, gdzie ukończyłam Studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Studia pomogły mi zgłębić wiedzę z zakresu diagnozy ogólnej chorób, ich rozpoznawania, zapobiegania i leczenia. Po czym zainteresowałam się irydologią, która skłoniła mnie do rozszerzenia wiedzy o techniki holistycznych badań stanu zdrowia stosowane w medycynie.

Założona przeze mnie firma Herba Medicus to nie tylko zielarnia i gabinet medycyny naturalnej ale także wiedza, jakość i doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy. Kilka razy w ciągu miesiąca jeżdżę na szkolenia, które odbywają się w wielu miejscach w Polsce, jestem obecna na wielu różnych targach medycyny naturalnej. Staram się podnosić swoje kompetencje i rozwijać wiedzę, tak by moje usługi spełniły Państwa oczekiwania.

Ukończyłam wymienione kursy specjalistyczne:

  1. Akademię Dietetyki, uzyskując w 2012 roku kwalifikacje zawodowe oraz certyfikat w obrębie zawodu Dietetyk
  2. Jestem dyplomowanym Irydologiem, co potwierdza certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia w 2010 roku w Instytucie Irydologii w Radomiu
  3. Posiadam certyfikat ukończenia kursu z zakresu towaroznawstwa zielarskiego w 2011 roku w Logrys w Łodzi
  4. Odbyłam kursy z zakresu diagnostyki z pulsu w TMCH (diagnoza z pulsu) w 2013 roku w Teresinie koło Warszawy
  5. Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość analizy pomiarowej w zakresie kwantowej diagnostyki komputerowej przy wykorzystaniu kwantowego biomagnetycznego analizatora składu ciała
  6. Jestem w trakcie szkolenia z zakresu homeopatii klinicznej.

Certyfikaty i dyplomy potwierdzające moje kwalifikacje można zweryfikować podczas wizyty. Moją pasją jest człowiek, oraz podejście do uzdrowienia pacjenta i jego życia w wymiarze fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. W swoich terapiach łączę wiedzę zdobytą na studiach z medycyną niekonwencjonalną. Korzystam z wiedzy zawartej w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, która jest medycyną holistyczną – postrzega człowieka w połączeniu ze wszystkimi aspektami jego życia.

Twój uśmiech to Twoje logo
Twoja osobowość to Twoja wizytówka
To, jak inni Ludzie czują się po spotkaniu z Tobą to Twoja Marka.