Biorezonans

Jeżeli interesujesz się medycyną naturalną i niekonwencjonalnymi metodami leczenia to poszukiwany “biorezonans Łódź” możesz wykonać w gabinecie Herba Medicus. Biorezonans to skuteczna metoda wykrywania, leczenia i profilaktyki chorób. Stanowi połączenie zjawisk naturalnie występujących w organizmie i nowoczesnej technologii wykorzystywanej do identyfikacji alergenów, bakterii i grzybów patogennych. Gabinet Biorezonansu i Irydologii Herba Medicus wykonuje badanie biorezonansem w Łodzi na wysokiej klasy analizatorze Quantum.

Co to jest Quantum?
Analizator biorezonansowy Quantum to nowoczesny kwantowy biomagnetyczny analizator składu ciała wykorzystujący wiedzę specjalistów z dziedziny medycyny, bioinformatyki i elektroniki. Podstawowe założenia biorezonansu opierają się na kwantowej analizie pola elektromagnetycznego emitowanego przez żywe komórki. Quantum analizuje ludzkie komórki pod kątem niskich częstotliwości fal pola elektromagnetycznego, których modyfikacje mogą świadczyć o dolegliwościach, problemach ze zdrowiem, chorobach w początkowym stadium, prawdopodobieństwie chorób, przeciwdziałając ich wystąpieniu.

Jak wygląda badanie biorezonansem?
Badanie jest bezbolesne. Pacjent trzyma w dłoni sensor połączony z urządzeniem, które analizuje słabe fale elektromagnetyczne w całym ciele. Pozwala to otrzymać istotne informacje, które umożliwią zrozumienie stanu zdrowia pacjenta przez analizę pola bioelektromagnetycznego jego organizmu.

Jak działa biorezonans (analizator Quantum)?
Zjawisko bioelektromagnetyzmu (czasami przyrównane z bioelektrycznością) bada wyprodukowany przez żywe komórki, tkanki, narządy i organizmy potencjał błony komórkowej i impulsy elektryczne przebiegające w nerwach i mięśniach, powstałe w wyniku działania pól elektrycznych, magnetycznych i elektromagnetycznych.

Zalety badania biorezonansem Quantum:

  • Wysoka dokładność urządzenia oscylująca w granicy wykrycia 10 lub większej liczby komórek w stanie choroby, pozwala z dużą precyzją dostarczyć informacje o potencjalnych prekursorach sygnalizujących wystąpienie chronicznej choroby
  • Wielokierunkowa, szybka analiza i szczegółowe wyniki określające: poziom minerałów, witamin, aminokwasów i enzymów, poziom cukru we krwi i CHOLESTEROLU
  • Badanie dostarcza 35 raportów analizujące układy narządów ciała jak i funkcjonowanie poszczególnych organów.

Poniżej prezentujemy przykładowy raport z Biorezonansu dokonywanego przez nas:

 

Biorezonans w Łodzi – przykładowy raport

Czy biorezonans jest bezpieczny? Opinie o biorezonansie twierdzące, że biorezonans jest szkodliwy są błędne, a obawy przed emitowanymi przez urządzenie falami elektromagnetycznymi bezpodstawne, gdyż wysyłane częstotliwości nie mają negatywnego wpływu na tkanki ludzkie.

Błędne jest też określenie biorezonans magnetyczny, często wymieniane na stronach poświęconych biorezonansowi, który wykorzystuje właściwości pola elektromagnetycznego, a nie tylko magnetycznego.

W gabinecie medycyny naturalnej Herba Medicus oferujemy poprawnie wykonany biorezonans w Łodzi. Używany kwantowy analizator składu ciała potrafi określić poziom witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów w organizmie oraz wygenerować raport całościowego badania organizmu. Przeprowadzane holistyczne badanie ciała i interpretacja jego wyników w bezpieczny sposób pozwala określić miejsce, przyczynę choroby oraz metodę jej leczenia.